107,6 FM

"Dom Nadziei" zaprasza na 25. urodziny

Można dołączyć do uroczystości online, złożyć życzenia i wesprzeć budowę nowego ośrodka w Gliwicach.

"Dom Nadziei" w Bytomiu to katolicki ośrodek, prowadzący poradnię oraz stacjonarny i całodobowy oddział terapii i rehabilitacji dla młodzieży uzależnionej od substancji psychoaktywnych.

Z okazji 25. rocznicy powstania organizuje urodziny online.

- Zapraszamy wszystkich chętnych na to spotkanie, będzie można zadawać pytania, jak również samemu powspominać czy opowiedzieć jakieś swoje przeżycie związane z "Domem Nadziei" - ogłaszają organizatorzy.

Świętowanie rozpocznie się w piątek i potrwa do sobotniego popołudnia. Najpierw 4 września w południe na Facebooku odbędzie się premiera filmu "25 lat minęło jak jeden dzień”. W sobotę 5 września o 12.00 w ośrodku sprawowana będzie Msza św. z transmisją online. Na 14.00 zaplanowano 40-minutowe spotkanie z kadrą ośrodka w formie wideokonferencji. Tematem przewodnim będą wspomnienia z początków działalności na podstawie emitowanego dzień wcześniej filmu. To będzie właśnie ten czas na pytania i dzielenie się własnymi przeżyciami.
W świętowanie można też włączyć się na inne sposoby - przesłać życzenia i/lub wspomnienia oraz wesprzeć finansowo powstającą siedzibę w Gliwicach, gdzie zostanie przeniesiony stacjonarny oddział ośrodka (w Bytomiu zostanie Poradnia Profilaktyki i Terapii Uzależnień Domu Nadziei, działająca przy ul. ks. Koziołka 3).

Szczegółowe informacje i link do spotkania TUTAJ.

"Dom Nadziei" zaprasza na 25. urodziny   Powstający ośrodek w Gliwicach-Łabędach. Archiwum Dom Nadziei Bytom.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama