107,6 FM

W tym roku Święta będą inne...

Zamknięci w swoich domach, często bez możliwości spotkania z najbliższymi. A jednak te Święta także mogą być pełne pokoju i radości. Napiszcie do nas o Waszym Bożym Narodzeniu w czasie pandemii. Mamy dla Was atrakcyjną nagrodę.

Te Święta Bożego Narodzenia na pewno będą inne niż wszystkie do tej pory. Nie spotkamy się przy licznie zgromadzonym stole. Rodziców czy dziadków być może zobaczymy tylko za pośrednictwem telefonu czy komputera. Wielu z nas straciło w tym roku kogoś bliskiego; wielu choruje; leży w szpitalu. To nie jest łatwy czas.

A jednak i te Święta mogą być wyjątkowe, pełne pokoju i błogosławieństwa. Na ziemię przychodzi Król Miłości. Książę Pokoju. Emmanuel - to znaczy Bóg obecny w każdym momencie naszego życia, także w tym trudnym czasie. Bardzo dużo zależy od nas, w jaki sposób spędzimy to Boże Narodzenie.

Mamy dla Was propozycję. Opiszcie, jak wyglądało Wasze Boże Narodzenie w tym roku. Napiszcie o swoich smutkach, radościach, trudnych i pięknych spotkaniach przy świątecznym stole w gronie najbliższej rodziny. Wybrane teksty opublikujemy na głównej stronie Gosc.pl i w naszych mediach społecznościowych. A dla autora najciekawszej opowieści mamy nagrodę: Kalendarz na 2021 rok z papieżem Franciszkiem oraz pakiet ciekawych książek niespodzianek o tematyce religijnej.

Na Wasze prace czekamy do 28 grudnia do godziny 23.59. Wybrane przez redakcję "Gościa" listy opublikujemy stronie Gosc.pl i w mediach społecznościowych 29 grudnia.

Listy przesyłajcie na adres: gosc@gosc.pl, w temacie wpisując: "Moje Święta w pandemii".

Przesłanie materiałów jest równoznaczne z:
- udzieleniem nieodpłatnej zgody na ich publikację na stronach internetowych, których właścicielem jest Instytut Gość Media.
- oświadczeniem, że nadesłane treści są własnością nadsyłającego i nie naruszają praw osób trzecich – w tym autorskich praw majątkowych i przepisów dotyczących ochrony wizerunku.

 

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach (dalej „My”), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07. Dane osobowe będą gromadzone na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Panią/Panem, przez okres niezbędny dla jej celów, a także na podstawie przepisów prawa: Ustawy prawo prasowe, w celu upublicznienia nadesłanych przez Panią/Pana materiałów w serwisach internetowych Instytutu Gość Media. W razie konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest konieczne ze względu na ww. cele.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama