107,6 FM

Co w numerze? #8

Polecamy nowy numer "Gościa Niedzielnego" - w dodatku gliwickim przeczytacie m.in. o planach na tegoroczny Festiwal Życia w Kokotku i kościele św. Józefa w Kaletach-Jędrysku.

W najnowszym numerze "Gościa Gliwickiego" przeglądamy znane i oczekiwane, jak i całkiem nowe inicjatywy dla młodych. Sprawdzamy, jakie plany mają oblaci na tegoroczny Festiwal Życia w Kokotku oraz przyglądamy się wielkopostnym nabożeństwom dla młodzieży w Tarnowskich Górach.

W ramach naszego cyklu w Roku św. Józefa tym razem zaglądamy do kościoła w Kaletach-Jędrysku pod tym wezwaniem, gdzie patron świątyni wcale nie rzuca się w oczy.

A z okazji zbliżającego się święta św. Kazimierza Królewicza przeczytacie o nowym wystroju kościoła w Solarni. To nie tylko jedyny kościół pod tym wezwaniem w diecezji gliwickiej, ale też w ogóle pierwsza świątynia poświęcona w jej historii.

Oprócz tego zamieszczamy również wspomnienie zmarłego 20 lutego prof. Mieczysława Chorążego, nestora polskiej onkologii, a także relacje ze Środy Popielcowej w gliwickiej katedrze oraz innych wydarzeń z diecezji i regionu.

O czym jeszcze w najnowszym numerze?

Nowy numer "Gościa Niedzielnego" na 28 lutego jest już w sprzedaży w parafiach, punktach stacjonarnych oraz w e-wydaniu (przed zakupem wybierz dodatek gliwicki w górnym lewym rogu strony).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama