107,6 FM

6.08.2021 | Kiedy człowiek był najszczęśliwszy?

Razem z historykiem Piotrem Stefaniakiem uruchomimy wehikuł czasu i zastanawiamy się w których wiekach ludzie byli najszczęśliwsi?

6.08.2021 | Kiedy człowiek był najszczęśliwszy?  

Szczęściem jest robienie tego, co się kocha. Bez wątpienia życie pełne pasji jest życiem szczęśliwym, dlatego rozmowę zaczynamy od pytanie o życie zawodowe . Historyk, pisarz, poszukiwacz zaginionych historii opowiada o swojej pracy.

Uruchamiamy wehikuł czasu i udajemy się w czasy i miejsca, gdzie człowiek był najszczęśliwszy. W tej części rozmowy także pytanie o to, kiedy koczy w śsredniowieczu - ulubinnej epoce Piotra Stefaniaka - kobiety były szczęśliwe?

Szczęściu trzeba pomagać - Piotr Steraniak o tym jak uciekać od sytuacji, które okradają nas z radości i piękna.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Poniedziałek-Piątek, 21.00 - Boski wieczór

Poniedziałek-Piątek, 21.00 - Boski wieczór  

Lato to dla wielu czas nie tylko odpoczynku, ale i duchowych poszukiwań. W wakacyjne wieczory będziemy więc rozmawiać o Kościele, o jakim marzą kobiety, z psychologami i terapeutami poznamy mocne i słabe strony naszej ludzkiej natury, odwiedzą nas goście, którzy podzielą się swoim doświadczeniem Boga w czasie wakacyjnych spotkań i rekolekcji, będą też rozmowy o szczęściu. Na „Boski wieczór” w poniedziałki, wtorki, środy i piątki o godz. 21.00 zapraszają na zmianę Aneta Kuberska-Bębas i Dominika Szczawińska.