107,6 FM

Kokotek. Młodzież chwali Boga, trwa Festiwal Życia. Na scenie Tau i ks. Jakub Bartczak przejdź do galerii

W Kokotku k. Lublińca trwa Festiwal Życia. Na cały tydzień zjechała tu młodzież z całej Polski. Wieczorem na festiwalowej scenie wystąpi ks. Jakub Bartczak i raper Tau.

Ponad 600 osób uczestniczy w Festiwalu Życia w Kokotku k. Lublińca. Wydarzenie rozpoczęło się wczoraj wieczorem. To czas wypełniony modlitwą, wspólną zabawą, ale też i różnego rodzaju warsztatami.

Jak mówi inicjator festiwalu oblat o. Tomasz Maniura, tegorocznym hasłem jest słowo: "Wyjdź", które nawiązuje do postaci patriarchy Abrahama:

Młodzi ludzie sami przyznają, że bardzo potrzebują tego czasu:

W programie m.in. Msza św. i spotkania integracyjne, ale także koncerty. Wystąpią Tau i ks. Bartczak, a  także zespoły Owca i Golec uOrkiestra.

- Warto swoją pasję przekuć na coś dobrego - mówi ks. Bartczak, który od lat ewangelizuje hip-hopem. Kapłan jest jednym z gości trwającego w Kokotku k. Lublińca Festiwalu Życia:

Jeszcze dziś wieczorem na festiwalowej scenie wystąpią ks. Bartczak i Tau. Wydarzenie, któremu patronuje Radio eM, zakończy się w niedzielę. Więcej o festiwalu powiemy w eMisji Specjalnej Radia eM po 15.30.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama