Katowice. Hip-hopowa piosenka o autobusach i tramwajach
Autorzy piosenki 'Z miasta do miasta. Olej auta!' Agata Nurek / Radio eM

Katowice. Hip-hopowa piosenka o autobusach i tramwajach

Brak komentarzy: 0

Agata Nurek / Radio eM

publikacja 04.11.2021 11:39

Artyści z Instytutu Korfantego w Katowicach rapują o komunikacji miejskiej. W sieci pojawił się klip do utworu, który ma zachęcać kierowców do zamiany samochodu na autobus, tramwaj czy rower.

Katowice wspólnie z Instytutem Korfantego promują komunikację miejską. W sieci pojawił się klip do hip-hopowego utworu 'Z miasta do miasta. Olej auta!', który ma zachęcić mieszkańców do korzystania z ekologicznych środków transportu.

Autorem i wykonawcą piosenki jest Łukasz Balczarek:

 

Piosenka nosi tytuł  "Z miasta do miasta. Olej auta", a muzykę do niej skomponował Krzysztof Kulbicki:

 

Premiera utworu miała miejsce w ubiegłym roku z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Teraz do piosenki powstał klip, który można obejrzeć m.in. na facebook'owym profilu katowickiego magistratu.  

 

Pierwsza strona Poprzednia strona Następna strona Ostatnia strona
oceń artykuł Pobieranie..

Radio eM

redakcja@radioem.pl
tel. 32/ 608-80-40
sekretariat@radioem.pl
tel. 32/ 251 18 07

WERSJA DESKTOP
Copyright © Instytut Gość Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.