107,6 FM

W Pałacu Prezydenckim spotkanie Andrzeja Dudy z przedstawicielami klubów i kół parlamentarnych ws. projektu o SN

We wtorek po godz. 13.00 w Pałacu Prezydenckim rozpoczęło się spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z przedstawicielami Klubów i Kół Parlamentarnych w sprawie prezydenckiego projektu zmiany ustawy o Sądzie Najwyższym.

W spotkaniu biorą udział m.in. wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki (PiS), Borys Budka (KO), Władysław Kosiniak-Kamysz (PSL), Krzysztof Śmiszek (Lewica), Jakub Kulesza (Konfederacja), Magdalena Sroka (Porozumienia Jarosława Gowina) oraz Hanna Gill-Piątek (Polska 2050).

"Postanowiłem państwa zaprosić, żeby podzielić się z państwem moją wiedzą i odczuciami związanymi z tym, co działo się w ciągu ostatnich dni w przestrzeni międzynarodowej, jak również przekazać państwu informacje, które uważam, że powinniście państwo mieć" - powiedział prezydent.

Dodał, że chce również porozmawiać o "kwestiach naszych, wewnętrznych, które mają swoje odbicie w przestrzeni międzynarodowej". "Mianowicie, chodzi o kwestię przedstawionego przeze mnie projektu ustawy, zmieniającej ustawę o Sądzie Najwyższym" - wskazał.

« 1 »
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama