107,6 FM

Co w numerze? #20

"Codziennie bliżej celu" - o. Mirosław Bożek, jezuita, mówi o duchowości ignacjańskiej i wydarzeniach w parafii NSPJ w Bytomiu, gdzie jest proboszczem.

Okazją do rozmowy jest trwający Jubileuszowy Rok Ignacjański, ogłoszony z okazji 500. rocznicy nawrócenia i 400. rocznicy kanonizacji św. Ignacego z Loyoli. 

W "Gościu Gliwickim" na niedzielę 22 maja żegnamy aż trzy osoby, które zmarły w ostatnim czasie: o. Huberta Lupę, werbistę, proboszcza górali, współtwórcę Ruchu Światło–Życie, Marię Pańczyk-Pozdziej, emerytowaną dziennikarkę Radia Katowice i byłą wicemarszałek Senatu RP oraz Bernadetę Dąbrowską, wieloletnią katechetkę.

Piszemy ponadto o Metropolitalnym Święcie Rodziny, Centrum Szensztackim w Zabrzu-Rokitnicy, pielgrzymce Dzieci Maryi do Rud i książce-albumie z archiwalnymi  fotografiami Tarnowskich Gór i okolic. Jak zwykle zapowiadamy też wydarzenia w najbliższym czasie.

Nowy numer "Gościa Niedzielnego" na 22 maja jest już w sprzedaży w parafiach, punktach stacjonarnych oraz w e-wydaniu (przed zakupem wybierz dodatek gliwicki w górnym lewym rogu strony).

W najnowszym "Gościu Niedzielnym" nr 20/2022.
Gość Niedzielny
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama