107,6 FM

Region. Wydawcy katolickich pism dla dzieci zapraszają na „Niedzielę u Mamy”

Z okazji Dnia Dziecka, a także Dnia Mamy wydawcy prasy katolickiej dla dzieci: „Małego Gościa Niedzielnego”, „Małego Przewodnika Katolickiego”, „Anioła Stróża”, „Rycerzyka Niepokalanej”, „Stasia”, „Promyczka Dobra” oraz „Świata misyjnego” zapraszają swoich czytelników 4 czerwca na Jasną Górę. Tam odbędzie się spotkanie pt. „Niedziela u Mamy”.

Podczas kilku godzin wspólnego świętowania, na dzieci czeka mnóstwo atrakcji: dmuchane place zabaw, animacje ze sceny i spotkanie z owieczką Magdą, a także  malowanie twarzy. Nie zabranie też spotkań z redaktorami i autorami oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania będą m. in. smartfon, bilety do Energylandii, czy prenumeraty katolickich pism dla dzieci. Będzie też możliwość zapoznania się z szeroką ofertą książek dla dzieci, a na wszystkich czekać będą słodkie i zimne niespodzianki.

Spotkanie rozpocznie Msza święta o godz. 10.00 na błoniach jasnogórskich, w razie niepogody w bazylice. Po godz. 14.00 rozpocznie się koncert Małego Chóru Wielkich Serc oraz Magdy Anioł. Szczegóły „Niedzieli u Mamy” można znaleźć na stronie https://www.malygosc.pl/doc/8250885.Niedziela-u-mamy.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama