107,6 FM

Yerba Mate Vakapi - poczuj moc zielonego złota!

Yerba mate nazywana jest Zielonym Złotem Indian. Przygotowuje się ją z suszu ostrokrzewu paragwajskiego, który posiada nie tylko pobudzające alkaloidy ksantynowe, kofeinę, ale również sporą ilość witamin i antyoksydanty.

Yerba podbiła świat jako alternatywa dla kawy i początkowo znana była z tradycyjnych marek z Ameryki Południowej. Dziś możemy korzystać z produktów, tworzonych na potrzeby smakowe i ekologiczne współczesnego konsumenta. Vakapi jest jednym z tego typu rodzajów yerba mate.

Klasyczna yerba mate, pełna dzikiego charakteru

Yerba Mate Vakapi nawiązuje do klasycznych typów yerba mate, wprost z Paragwaju. To właśnie tam produkowany jest susz o głębokim, mocnym smaku, gdzie listki i gałązki suszone są metodą ogniową. Ponadto leżakują, by nabrać jeszcze większej intensywności. Ale Vakapi to nie tylko yerba mate w paragwajskim stylu. Całkowicie odpowiada wymaganiom dzisiejszych miłośników naparu. Uprawiana jest w regionach czystych, ostrokrzewy wzrastają w swoim tempie, bez kontaktu z nawozami sztucznymi i pestycydami, a zbiór przebiega wyłącznie wtedy, gdy gałązki odrosną wystarczająco po poprzednich yerbowych żniwach. Efektem takiej dbałości o szczegóły jest yerba pełna słońca, składników odżywczych z żyznej gleby oraz od kontaktu z naturalnym ekosystemem Paragwaju.

Vakapi - yerba mate z organicznymi dodatkami

Oprócz wyjątkowości czystego suszu Yerba Mate Vakapi warto zwrócić uwagę na różnorodność kompozycji, które dodają jeszcze więcej radości, mocy i ekscytacji tej yerba mate. W hermetycznym, estetycznym opakowaniu znajdziemy dodatki takie, jak suszone owoce pigwy, jagody, dzikiej róży, żurawiny i czarnego bzu, skórki pomarańczy, a także ziół dobranych pod kątem ziołoznawczym. Vakapi proponuje choćby kompozycję zwiększającą koncentrację (z guaraną, miłorzębem japońskim, żeń-szeniem), orzeźwiającą (z miętą i werbeną cytrynową) i rozgrzewającą (z ziarnami kakao, imbirem, lawenda). A to tylko część nietuzinkowych, aromatycznych propozycji od Vakapi! Ta yerba mate pobudzi, ukoi, zrelaksuje i da energię dla rozwijania życiowych pasji - wystarczy dobrać idealną dla siebie paczuszkę indiańskiej mocy!

Indiańska moc paragwajskiej Yerba Mate Vakapi

Vakapi to elaborada, czyli yerba mate o drobno ciętych listkach z pyłem oraz odpowiednią dozą patyczków. Powstaje zgodnie z tradycją paragwajską: gałązki przechodzą przez ogień podczas suszenia, a następnie leżakują, nabierając głębi i mocy. Surowiec zbierany jest z plantacji w Paragwaju, gdzie ostrokrzewy rosną swobodnie, bez zbędnej ingerencji człowieka i nawozów sztucznych. W czystym środowisku krzewy mają wystarczająco dużo słońca i składników odżywczych z gleby, co później zostaje w listkach yerba mate.

Moc Yerba Mate Vakapi to jednak nie tylko sam ostrokrzew paragwajski. Ideą marki jest łączenie yerby z innymi roślinami. To hołd dla południowoamerykańskich yuyeras, zielarek, które za pomocą ziół i yerba mate pomagają w zdrowotnej profilaktyce i drobnych, codziennych przypadłościach. Zielarska synergia to wzajemne wzmacnianie się surowców roślinnych. Dlatego właśnie Yerba Mate Vakapi jest suszem ostrokrzewu paragwajskiego połączonym z ziołami, dobranymi pod kątem określonego spektrum działania według zasad fitoterapii. Vakapi to też niezwykły smak i aromat, osiągnięty dzięki suszonym owocom i naturalnym aromatom. Wszystkie mieszanki Yerba Mate Vakapi dostepne są w sklepie internetowym YerbaMarket.com, do którego odwiedzenia serdecznie zapraszamy!

Artykuł zewnętrzny (km)

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama