107,6 FM

Katowice. Można już kupić bilety na Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami

Ruszyła sprzedaż biletów na przyszłoroczny Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami. 22 marca katowicki spodek wypełni się sportowcami, gwiazdami telewizji, kabaretu i estrady, którzy zmierzą się ze sobą w dwóch dyscyplinach – koszykówce i siatkówce.

Dochód z wydarzenia już po raz trzeci wesprze Dom Aniołów Stróżów. Prezes stowarzyszenia, Monika Bajka, zaznacza, że Kosmiczny Mecz to nie tylko akcja charytatywna, ale też wielkie widowisko.

Oprócz emocji sportowych, na widzów Kosmicznego Meczu czeka też aukcja charytatywna przedmiotów przekazanych przez instytucje i znane osoby z całego kraju. Informacje o biletach dostępne są na stronie wydarzenia.

Katowice. Można już kupić bilety na Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami   Adam Stano/ Radio eM

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów od 30 lat działa na rzecz dzieci, młodzieży i rodzin wykluczonych społecznie z pogórniczych i pohutniczych dzielnic biedy. Na Śląsku i w Zagłębiu prowadzi sieć nieodpłatnych świetlic – placówek wsparcia dziennego, terapeutycznych klubów malucha i klubów rozwoju dzieci i młodzieży, a także poradnię rodzinną.

Placówki stowarzyszenia działają w Katowicach, Chorzowie i w Sosnowcu. Stowarzyszenie pozyskuje pieniądze na działalność m.in. od darczyńców oraz z akcji charytatywnych.

Stowarzyszenie prowadzi zajęcia edukacyjno-wychowawcze, oferuje pomoc psychologiczną, warsztaty wspierające rozwój i kształcące kompetencje oraz umiejętności m.in. matematyczne, podstawowe kompetencje naukowo-techniczne, doskonalące języki obce, kompetencje dotyczące uczenia się, organizuje zajęcia sportowe, ruchowe, artystyczne, a także zajęcia z przedsiębiorczości.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama