107,6 FM

Chorzów. Trener Janusz Niedźwiedź na pierwszym treningu Ruchu Chorzów

Trener Janusz Niedźwiedź poprowadził pierwszy trening Ruchu Chorzów. Szkoleniowiec został ogłoszony nowym trenerem "Niebieskich" 29 grudnia, ale dziś miał pierwszą możliwość spotkania na murawie z piłkarzami - wracającymi po zimowych urlopach.

Janusz Niedźwiedź spotkał się na pierwszym treningu z piłkarzami Ruchu Chorzów. Były trener Widzewa Łódź został zatrudniony przez "Niebieskich" końcem ubiegłego roku. Jego misją ma być ratowanie ligowego bytu. Zadanie będzie niełatwe, bo po 19. meczach Ruch zajmuje w Ekstraklasie przedostatnią lokatę, tracąc do "bezpiecznego", piętnastego miejsca aż sześć punktów. Jaki jest plan nowego szkoleniowca?

Janusz Niedźwiedź zapowiedział wzmocnienia, ale stwierdził też, że kandydatów do pierwszego składu poszuka w szerokiej kadrze klubu. Czego będzie wymagał od swoich podopiecznych?

W ramach przygotowań do rundy wiosennej, przedostatni w tabeli Ekstraklasy Ruch - wyjedzie na dwa tygodnie do Turcji, gdzie rozegra cztery mecze kontrolne. Rozgrywki ligowe wznowi 9 lutego, gdy na Stadionie Śląskim zmierzy się z Legią Warszawa.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama