107,6 FM

Region. Koleje Śląskie z ofertą specjalną na długi weekend

Długi weekend z Kolejami Śląskim. Lokalny przewoźnik przygotował na najbliższe dni dodatkowe pociągi, połączenia do Zakopanego i ofertę specjalną "W grupie raźniej".

Koleje Śląskie chcą by więcej osób z nimi podróżowało w dni wolne od pracy. Pomóc ma w tym atrakcyjna oferta podróży do miejsc turystycznych.  Promocja pod hasłem „W grupie raźniej” dotyczy szczególnie tych pasażerów,  którzy lubią podróżować w towarzystwie i będzie ona obowiązywać od 29 maja do 2 czerwca - Mówi Maciej Pezdek z zespołu prasowego Kolei Śląskich:

Koleje Śląskie zaplanowały też na długi weekend dodatkowe połączenia do Wisły, którą chętnie wybierają podróżni w dni wolne od pracy. Dodatkowa para pociągów będzie kursować na trasie Katowice – Wisła . Wzmocniona zostanie też komunikacja do tego beskidzkiego kurortu z Rybnika.

Koleje Śląskie wsłuchując się w głosy pasażerów ponownie uruchomią też połączenie z Katowic do Zakopanego. Sprinter ORNAK będzie kursował w czasie nadchodzącego długiego weekendu - od 30 maja do 2 czerwca. - Mówi Bartłomiej Wnuk , rzecznik Kolei Śląskich:

Ceny biletów będą konkurencyjne w stosunku do kosztów podróży samochodem ze Śląska do Zakopanego. Przy zakupie biletu w kasach Kolei Śląskich za kurs w jedną stronę podróżni zapłacą 36,75 zł.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama