SZ
W wigilię Zesłania Ducha Świętego bp Jan Kopiec konsekrował ołtarz w odnowionym kościele św. Małgorzaty w Bytomiu.
GOSC.PL DODANE 06.06.2019 AKTUALIZACJA 08.06.2019
GOSC.PL DODANE 12.05.2026
RADIO eM DODANE 30.05.2026
GOSC.PL DODANE 14.05.2026
RADIO eM DODANE 27.05.2026
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.