Ks. Rafał Skitek
W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju odbyło się spotkanie młodzieży z Paragwaju z wolontariuszami Stowarzyszenia Śląska Misja Medyczna.Zdjęcia: ks. Rafał Skitek /Foto Gość
GOSC.PL DODANE 03.08.2016 AKTUALIZACJA 03.08.2016
Archidiecezja Katowicka DODANE 23.05.2026
RADIO eM DODANE 01.06.2026 AKTUALIZACJA 02.06.2026
RADIO eM DODANE 02.06.2026
RADIO eM DODANE 27.05.2026
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.