Prawie 3 tys. pątników po raz 36. wyruszyło z Warszawską Akademicką Pielgrzymką Metropolitalną na Jasną Górę. W tym roku pod hasłem "Effatha".Zdjęcia: Agata Ślusarczyk /Foto Gość
GOSC.PL DODANE 06.08.2016 AKTUALIZACJA 06.08.2016
WIARA.PL DODANE 05.08.2016
RADIO eM DODANE 23.05.2026
RADIO eM DODANE 12.06.2026 AKTUALIZACJA 12.06.2026
RADIO eM DODANE 20.05.2026
RADIO eM DODANE 10.06.2026 AKTUALIZACJA 13.06.2026
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.