Setki wiernych wraz duszpasterzami, oczekiwały na wejście pielgrzymów na jasnogórski szczyt. Pątników powitał bp Roman Pindel oraz kapłani ich parafii, a także przedstawiciele władz samorządowych, z prezydentem Jackiem Krywultem na czele. Wkraczających pielgrzymów witano oklaskami, śpiewem, a wielu otrzymało także kwiaty.
Zdjęcia: Alina Świeży-Sobel /Foto Gość
GOSC.PL DODANE 03.08.2017 AKTUALIZACJA 04.08.2017
GOSC.PL DODANE 19.07.2017 AKTUALIZACJA 27.07.2017
Archidiecezja Katowicka DODANE 09.06.2026 AKTUALIZACJA 09.06.2026
VATICANNEWS.VA DODANE 31.05.2026 AKTUALIZACJA 03.06.2026
RADIO eM DODANE 30.05.2026
| ADRES: | KONTAKT: |
|
Radio eM |
redakcja@radioem.pl
|
Copyright © Instytut Gość Media.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd
