Beata Malec-Suwara
10 grudnia w Nowej Jastrząbce biskup Stanisław Salaterski poświęcił figurę przedstawiającą objawienie Matki Bożej w Guadalupe Juanowi Diego. Stanęła przed kościołem filialnym na Wesołej, który nosi Jej wezwanie.
GOSC.PL DODANE 10.12.2017 AKTUALIZACJA 19.12.2017
RADIO eM DODANE 09.06.2026
RADIO eM DODANE 26.05.2026 AKTUALIZACJA 26.05.2026
RADIO eM DODANE 02.06.2026
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.