- Jeszcze kilkanaście rodzin w powiecie pszczyńskim jest zagrożonych podtopieniami – mówił w Radiu eM Grzegorz Wanot, starosta pszczyński.
Chorzowianie będą mogli jeździć popularną "Elką" - z 10-złotową zniżką. Miasto porozumiało się w tej sprawie z zarządem Parku Śląskiego.
Od północy do dzisiejszego [ środowego] poranka Straż Pożarna w woj. śląskim pierwszy raz w ostatnich dniach nie miała nowych zgłoszeń związanych z zagrożeniem powodziowym. Strażacy cały czas jednak pracują.
Odpuszczone są jej liczne grzechy, ponieważ bardzo umiłowała. Łk 7,47
DODANE 19.09.2024 00:15 załącznik
Neapol. Miasto we Włoszech u podnóży Wezuwiusza. Duże, piękne i niebezpieczne. To tam powstała niesławna Camorra, która od roku 1820 roku obficie przelewa krew na neapolitańskich ulicach.
Zmniejsza się stan napełnienia zbiornika Racibórz Dolny - poinformowały Wody Polskie. Tymczasem w wielu miejscach regionu wciąż pracuje straż pożarna, która wypompowuje wodę z zalanych terenów.
redakcja@radioem.pl tel. 32/ 608-80-40sekretariat@radioem.pl tel. 32/ 251 18 07