- Chcielibyśmy, by w sprawie Elektrowni Rybnik nie było rewolucji, a ewolucja – mówił w Radiu eM prezydent Rybnika Piotr Kuczera.
- Gdybym nie był wychowankiem Ruchu i nie kibicowałbym tej drużynie myślę, że nie przyszedłbym do Ruchu - mówi w rozmowie z radiem eM Dawid Szulczek, szkoleniowiec niebieskich.
Na Politechnice Śląskiej ruszyła VI edycja programu mentorskiego “Rozwiń Skrzydła”. Zostało nim objętych 8 uczniów akademickich liceów ogólnokształcących w Rybniku i w Gliwicach prowadzonych przez uczelnię.
"Dziękuję wraz z Wami Opatrzności Bożej za ludzi i dzieła wyrosłe na tej ziemi, tak bogatej wieloraką różnorodnością, a zarazem zroszoną krwią tak licznych męczenników" - napisał papież Franciszek.
W piątkowy wieczór 22 listopada w katowickim kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego i św. Herberta w czasie uroczystej liturgii ustanowiono nowych animatorów parafialnych wspólnot ministranckich.
W piątkowy wieczór 22 listopada podczas uroczystej liturgii z udziałem, której przewodniczył abp Adrian Galbas ustanowiono nowych animatorów parafialnych wspólnot ministranckich.
Bóg nie jest Bogiem umarłych, lecz żywych. Łk 20,38
DODANE 23.11.2024 00:15 załącznik
redakcja@radioem.pl tel. 32/ 608-80-40sekretariat@radioem.pl tel. 32/ 251 18 07