107,6 FM

Mężczyzna daje słowo

Charyzmatyczny Charles Whitehead poprowadzi 6 czerwca w Warszawie spotkanie, którego uczestnicy przekonają się, ile naprawdę znaczy słowo mężczyzny.

„Słowo Mężczyzny” to ogólnopolska konferencja dla mężczyzn, która odbędzie się 6 czerwca w warszawskiej parafii Wniebowstąpienia Pańskiego na Ursynowie. Organizują ją cztery „męskie” środowiska: Bracia Zmartwychwstania, Przymierze Wojowników, wspólnota Chefsiba, oraz założeni przez nowojorskiego strażaka Donalda Turbitta Mężczyźni Świętego Józefa.

– Będzie to próba wspólnego stanięcia wokół Słowa – opowiadają organizatorzy – Słowo mężczyzny to sprawa honoru. Dając słowo, zapewniam, że stanie się to, co obiecuję. Zapewniam całym sobą wypełnienie tej obietnicy. Bóg jest wierny. Dając nam Słowo, samym Sobą zapewnia nas o  Jego wypełnieniu. Jest to dla nas dobry fundament, na którym możemy się oprzeć, zbudować nasze życie. Czy jednak w życiu opieramy się na Słowie? Czy wierzymy Temu, który ma moc i któremu dana jest wszelka władza? W refleksji nad tym poprowadzi nas Charles Whitehead, człowiek od wielu lat zaangażowany w Kościele w nurtach Odnowy, przez 11 lat przewodniczący ICCRC – międzynarodowego komitetu koordynującego Katolicką Odnowę Charyzmatyczną.

Żonaty z Sue, ojciec 4 dorosłych dzieci, dziadek 5 wnucząt,  prowadzący Sieć Mężczyzn „Harvesters”, wydawca magazynu „Goodnews”. Konferencja w Warszawie trwa jeden dzień. Szczegółowy program i zapisy znajdziesz na stronie http://slowomezczyzny.pl.

Przeczytaj też wywiad z Charlesem Whitedead'em:

"Bóg kocha takie wyzwania"

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama