Katolicka szkoła ukarana za rzekomą homofobię

dodane 01.06.2015 20:40

RADIO WATYKAŃSKIE |

Jeśli rodzice dowiedzą się o pana orientacji, mogą robić problemy – to niewinne z pozoru ostrzeżenie kosztowało katolicką szkołę Dobrego Pasterza w Sanlúcar de Barrameda w Hiszpanii 123 tys. euro. Taką grzywną ukarał ją bowiem Najwyższy Sąd Andaluzji za rzekomą homofobię, której miał się dopuścić dyrektor względem nauczyciela homoseksualisty.

Katolicka szkoła ukarana za rzekomą homofobię   Allie_Caulfield / CC 2.0 Sanlúcar de Barrameda

Został on zatrudniony na zastępstwo, do 12 grudnia 2013 r. Kiedy kontrakt wygasł, skierował sprawę do sądu odtwarzając nagraną potajemnie rozmowę z dyrektorem. Sąd dał szkole nauczkę. 123 tysiące euro to poważny cios dla każdej placówki oświatowej, zwłaszcza w dobie kryzysu. I katolickie szkoły na pewno to sobie dobrze zapamiętają. Rodzice też, zwłaszcza jeśli szkoła podniesie im czesne. Nie będzie już żadnych problemów.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| HOMOFOBIA, HOMOLOBBY

Przeczytaj komentarze | 7 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 agnostos 03.06.2015 18:06
Potwierdzasz moją opinię o homofobiczności wiekszości katolików, na szczęście nie wszyscy tacy są.
Plusów: 0 Mol 03.06.2015 10:14
Katolicy nie są "zawzięci" na homoseksualistów jako takich, tylko nie chcą zakłamywania rzeczywistości przez dyktaturę mniejszości wszelkiego typu. Katolicy występują przeciwko nachalnemu promowaniu zachowań nienaturalnych jako "nowoczesnych", "antykołtuńskich" i z tego powodu godnych aplauzu. Nie należy zapominać, co jest normalne i co jest prawdziwe. Tyle.
Plusów: 0 agnostos 02.06.2015 23:49
Dlaczego katolicy są tak zawzięci na homoseksualistów? Przeciez to nasi bliźni, którym należy się szacunek i miłość!

A Komorowski jest prezydentam (jeszcze), a Duda jeszcze nie. Czy to takie trudne do pojęcia? Duda wypowiada się na razie jako osoba prywatna, a nie państwowy urzędnik.
Plusów: 0 prawnik 02.06.2015 14:10
Niezalogowany użytkownik A co konkretnie masz na myśli ?
(nie obrażaj)

wszystkie komentarze >