107,6 FM

Młodzi z belgijskimi mnichami

Dwa czuwania i międzynarodowa wycieczka na Baranią w najbliższym czasie czekają na młodych archidiecezji katowickiej.

W piątek 4 marca w bazylice św. Antoniego w Rybniku odbędzie się modlitewne spotkanie „w drodze na ŚDM”. Razem z młodymi czekającymi na lipiec modlić będą się bracia: Emmanuel i Joachim, mnisi z belgijskiej Wspólnoty Tyberiada. Mnisi na ŚDM do Krakowa przywiozą młodzież m.in. z Belgii, Filipin i Litwy.

W programie piątkowego spotkania przewidziano słowo zagranicznych gości oraz adorację Najświętszego Sakramentu, w czasie której śpiew animować będą uczniowie Zespołu Szkół Urszulańskich. Będzie również okazja do spowiedzi.

Z kolei w sobotę 5 marca Towarzystwo Ciemnych Typów zaprasza na wspólną wyprawę na Baranią Górę. Z młodymi powędrują także belgijscy mnisi.

Podróż pociągami z Katowic i Rybnika, na miejscu przewidziane są także modlitwa różańcowa i Eucharystia. Więcej informacji na plakacie oraz u ks. Krzysztofa Nowrota.

Także w Katowicach z piątku na sobotę odbędzie się modlitewne czuwanie przed Światowymi Dniami Młodzieży. W programie modlitwa, spowiedź, adoracja i Eucharystia. - Pragniemy też włączyć się w ŚDM przez utworzenie największej żywej flagi i przygotowanie pamiątek, które otrzymają pielgrzymi z całego świata. Nie może Cię zabraknąć! - zachęcają organizatorzy.

Początek o 20.00 w parafii Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Katowicach-Piotrowicach.

Szczegóły na plakatach poniżej. Aby powiększyć należy kliknąć w zdjęcie.

Młodzi z belgijskimi mnichami   Młodzi z belgijskimi mnichami  

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama