Polska nie przyjmie migrantów

dodane 23.03.2016 13:30

MG /superstacja.tv

Rząd po zamachach w Brukseli zaostrza stanowisko w sprawie uchodźców.

Polska nie przyjmie migrantów   Jakub Szymczuk /Foto Gość Premier Beata Szydło

Premier Beata Szydło w wywiadzie dla Superstacji stwierdziła, że w tej chwili nie widzi możliwości, by uchodźcy przyjeżdżali do Polski.

-Poprzedni rząd zadeklarował, że będzie uczestniczył w przyjmowaniu uchodźców. Zgodził się na to, żeby kilka tysięcy osób mogło trafić do Polski na zasadzie dobrowolności - powiedziała pani premier.

Wspomniała również, że 28 krajów Unii Europejskiej zgodziło się rozwiązać problem uchodźców poprzez relokację. Podkreśliła jednak, że w tej chwili przyjazd migrantów do Polski jest niemożliwy.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| MIGRANCI, POLSKA, PREMIER BEATA SZYDŁO

Przeczytaj komentarze | 21 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 qwera 29.03.2016 10:17
Niezalogowany użytkownik Tego oczekiwałam od rządu Beaty Szydło. Teraz tylko trzymać kciuki, by pozostał konsekwentny.
Plusów: 5 Bond (James) 24.03.2016 13:27
Niezalogowany użytkownik Naprawdę warto przeczytać fragment książki Waldemara Łysiaka p.t. "Stulecie kłamców". Jest w niej cz.III p.t. "aNATOmia kłamstwa".

Uważam, że to naprawdę powinna być obecnie lektura obowiązkowa, bo jest tam opisane jak to było w serbskim Kosowie. Jak sobie przeczytacie, to zauważycie, że to dzieje się dziś w Europie to powtórka z Kosowa, tylko na większą skalę i szerokim terytorialnym frontem. Czyżby Kosowo było próbą generalną przed obecnym procederem? W każdym razie pouczająca lektura.

Jeśli nie skończymy z tym otwarciem i pomaganiem to skończy się jak w Kosowie - skolinizują nas a potem ... w najlepszym wypadku będziemy w Europie dhimi.

Jest oczywiste, że w Europie mamy wojnę! Świadczą o tym wybuchy bomb, wojsko na ulicach i znaczna część terytoriów podbitych już przez Islam i będącymi przyczółkami do dalszego podboju (strefy no go). Jeśli ktoś tego nie dostrzega to znaczy, że mu rozumek szwankuje.
Plusów: 5 Hydrus 24.03.2016 12:51
Na nienawiść, to sobie trzeba zasłużyć. To, że nie życzymy sobie kogoś u siebie wcale nie oznacza, że go nienawidzimy. Prawdą też jest, że wszyscy jesteśmy równi i nikt nie jest od nikogo lepszy. Tylko wytłumacz to muzułmanom. Jedź do Pakistanu, Iranu, Syrii, czy innego kraju muzułmańskiego i powiedz im, że nie są lepsi od Ciebie, od człowieka, który nie uznaje ich boga. Że są tobie równi, a Ty jesteś im równy. Zobaczymy, jaki to przyniesie efekt.
Plusów: 1 MBTM 24.03.2016 06:21
Niezalogowany użytkownik Oczywiście że przyjmiemy, ponieważ Merkel kazała Platformie przyjąć na początek 7 tysięcy imigrantów, a PiS to taka rozwodniona prawica, i nie ma tam ludzi bezkompromisowych, mężów stanu.
Mimo wszystko nawet to kłamstwo ma swoje pozytywne strony, ponieważ informacja poszła w świat, imigranci też ją usłyszą, a oni mają słyszeć że Polska ich nie przyjmie, że postawi wojsko na granicy, że wojsko będzie bronić Polaków. Im więcej takich słów, tym mniej imigrantów.

wszystkie komentarze >