107,6 FM

Wykręć numer do Pana Boga

Wspólnota "Dom Modlitwy Wrocław 24" otworzyła Modlitewną Linię Telefoniczną. W każdą środę od godz. 21 do 22 pod konkretnym numerem telefonu są dostępne osoby posługujące, aby modlić się w indywidualnych intencjach tych, którzy zdecydują się zadzwonić.

Wspólnota prowadzi codzienną modlitwę wstawienniczą w wielu intencjach np. o zakończenie aborcji, egzekwowanie Bożego prawa, pokój na świecie itd. Od jakiegoś czasu zaczęły do nich spływać prośby w konkretnych, prywatnych sprawach.

- Dostajemy mnóstwo zapytać o to, czy możemy się pomodlić w indywidualnej intencji. Skłoniło nas to do uruchomienia linii telefonicznej, która, jeśli rozmówca ma życzenie, zapewnia anonimowość - mówi Marcin Widera z Domu Modlitwy Wrocław24.

Jak wygląda taki rodzaj kontaktu?

- Chodzi o indywidualną rozmowę telefoniczną i modlitwę z osobą posługującą, gdzie wszystkie informacje są całkowicie poufne i chronione. Podczas posługi istnieje możliwość otrzymania również słowa zachęty z serca Boga w myśl słów: „Ten zaś, kto prorokuje, mówi ku zbudowaniu ludzi, ku ich pokrzepieniu i pociesze" (1 Kor 14:3) - tłumaczy M. Widera.

Dodaje, że najczęściej ludzie dzwonią w sprawach związanych z pogorszeniem się zdrowia, rodzinnymi problemami np. rozwód, z utratą czy szukaniem pracy, oraz  zwątpieniem związanym z wiarą w Boga.

- Ważne jest natychmiastowe wsparcie. Podczas takiego łączenia możemy porozmawiać z potrzebującym i od razu rozpocząć modlitwę. Uczymy, jak prostymi i własnymi słowami zwracać się spontanicznie do Boga - wyjaśnia mężczyzna.

Wspólnota jest dostępna w każdą środę w godzinach 21-22 pod numerem telefonu 785 389 984. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama