Jak się ubrać na egzamin?

dodane 01.06.2016 19:17

jdud

Dowcipny sposób na przypomnienie student(k)om, jak wygląda stosowny strój na egzamin, znalazła Katedra Prawa Rzymskiego KUL.

Jak się ubrać na egzamin?   Facebook Poglądowe zdjęcia dodane do postu Katedry Prawa Rzymskiego KUL

"Paniom przypominamy, że ich tymczasowym pragnieniem jest zdanie egzaminu z prawa rzymskiego, a nie wygranie castingu na główną rolę w filmie dla..., a zresztą, mniejsza o to, dla kogo. Panom przypominamy, że ich tymczasowym pragnieniem jest zdanie egzaminu z prawa rzymskiego, a nie znalezienie wymarzonego chłopaka" - zauważył administrator fejsbukowego profilu katedry. 

Zamieścił też zdjęcia poglądowe (patrz - obok), które mają uświadomić, jakie stroje są odpowiednie, a jakie - nie.

Na poły tylko żartobliwy post cieszy się sporą popularnością wśród użytkowników Facebooka.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KUL, STUDENCI, UBIÓR

Przeczytaj komentarze | 7 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 1 hanna 03.06.2016 11:14
Niezalogowany użytkownik Re Pepe. Kolega się zastanowi, przeciez to oczywiste: kiedy mężczyzna chce znaleźć wymarzoną dziewczynę, to ubierze się elegancko i po męsku. Żaden nie będzie jej szukał w obcisłych gaciach, wymiętym t-shircie z wyciętym dekoltem i japonkach, prawda? Chłopcy na egzamin mają się ubrać właśnie tak, jak mężczyzna ubiera się na uroczystą kolację z dziewczyną. A nie jak sodomita.
Plusów: 1 janusz 03.06.2016 00:44
Niezalogowany użytkownik Jest takie pojęcie jak ironia i autor wpisu się nią posługuje.
Poza tym widać, że autor wpisu ma pojęcie o social-media, gdzie posługiwanie się żartobliwym językiem przynosi efekty właśnie w postaci rozpowszechnienia danego stanowiska.

Plusów: 3 trzinaalli 02.06.2016 12:54
Niezalogowany użytkownik Przyzwoity strój obowiązuje ZAWSZE I WSZĘDZIE, a nie tylko na egzaminie, w kościele czy teatrze. Jeśli ktoś (zwłaszcza kobiety) wygląda prowokacyjnie, to niech się nie dziwi na wulgarne komentarze, "gapienie się", zaczepki i molestowanie. Przykład molestowania kobiet w Niemczech przez imigrantów to doskonale obrazuje.
Plusów: 5 gość 02.06.2016 10:44
Niezalogowany użytkownik Nauka opiera się na przyjmowaniu konsekwencji. Zatem najlepszą formą nauki jest wyrzucenie z egzaminu niepokornego/niewychowanego studenta. Drugi raz dobrze się zastanowi nad doborem stroju, makijażu.

Znam kilka takich historii (UŚ). Niestety nie jest to obowiązująca norma postępowania, a szkoda.

wszystkie komentarze >

Reklama