107,6 FM

Nowe fakty ws. odwołania Jacka Kurskiego

Uchwała RMN o odwołaniu prezesa TVP Jacka Kurskiego wejdzie w życie z dniem rozstrzygnięcia konkursu na nowego prezesa TVP, ale nie później niż 15 października - poinformował przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański.

Druga uchwała, którą podjęła RMN, dotyczy ogłoszenia konkursu na prezesa TVP, który ma być rozstrzygnięty nie później niż do 15 października - poinformował Czabański.

"Mamy nadzieję, że prezes Kurski - zachęcamy jego oraz inne osoby do wzięcia udziału w konkursie, i myślę, że (...) jak każdy uczestnik konkursu ma szansę go wygrać" - dodał Czabański.

« 1 »
 • MarianNowak
  02.08.2016 21:34
  Aby wygrać konkurs na nowe stanowisko prezesa MN, to Kurski musiałby w błyskawicznym tempie zwolnić z pracy jeszcze wielu wartościowych dziennikarzy i do tego jeszcze sporo użyć wazeliny - aby zaskarbić sobie dalsze zaufanie do władz PIS.
  doceń 9
 • GośćKA
  03.08.2016 00:28
  Z tego wynika, że odwołany został, bo był mianowany i jako taki nie mógłby startować w konkursie , a zatem chodzi o to, by prezes był z konkursu i by dać J. Kurskiemu szanse. Podoba mi się to. Jak wygra konkurs , to nikt się już nie będzie martwił o to, że mamy niedemokratycznego prezesa ! :) BRAWO !
 • trzinaalli
  03.08.2016 08:20
  Jaki sens miało odwoływanie Jacka Kurskiego, by potem "miał szansę wygrać"?
  doceń 10
 • jurek
  03.08.2016 12:46
  No to jak w tym Państwie "bardzo teoretycznym" jest - mamy Prezesa TVP, czy nie?
  doceń 3

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama