Premier: Chcemy, żeby poczucie bezpieczeństwa było coraz wyższe

dodane 01.05.2017 11:50

PAP |

Chcemy, żeby poczucie bezpieczeństwa było coraz wyższe; będziemy wszystkie zmiany wprowadzali właśnie w tym kierunku, żeby Polacy w Polsce czuli się bezpiecznie; to jest nasz cel i nasz priorytet - powiedziała w poniedziałek premier Beata Szydło.

Premier: Chcemy, żeby poczucie bezpieczeństwa było coraz wyższe   PAP/Andrzej Grygiel

"Są służby, które nie wypoczywają, tylko muszą cały czas - nawet w takim okresie - pracować, żeby strzec naszego bezpieczeństwa. Dziś jesteśmy z ministrem (spraw wewnętrznych i administracji Mariuszem) Błaszczakiem w takim miejscu, w którym cały czas pełniony jest dyżur, pełniona jest służba, żeby gwarantować bezpieczeństwo polskich obywateli" - powiedziała szefowa rządu po spotkaniu z funkcjonariuszami Straży Granicznej w Bielsku-Białej.

Premier podziękowała wszystkim, którzy pełnią dyżur czy służbę i dbają o bezpieczeństwo Polaków. "Chcę złożyć serdeczne podziękowania tym, którzy cały czas pracują po to, byśmy wszyscy mogli spędzać właśnie takie wolne dni, weekendy spokojnie z rodzinami" - podkreśliła.

Szydło pogratulowała Błaszczakowi, że od czasu kiedy Prawo i Sprawiedliwość stworzyło rząd, bezpieczeństwo Polski bardzo się poprawiło.

"Chcemy, żeby poczucie bezpieczeństwa było coraz wyższe. Będziemy się starali i będziemy wszystkie zmiany wprowadzali właśnie w tym kierunku, żeby Polacy w Polsce czuli się bezpiecznie" - mówiła premier. "To jest nasz cel i to jest nasz priorytet" - zadeklarowała.

Szefowa rządu oceniła, że Polska jest państwem, które na tle innych krajów europejskich rysuje się jako "oaza bezpieczeństwa".

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| BEATA SZYDŁO, BEZPIECZEŃSTWO, PAP, RZĄD

Przeczytaj komentarze | 2 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 1 andreso 01.05.2017 18:40
szydło nic nie zrobi tworzenie kolejnych struktur siłowych wiecej zamieszania wprowadza straz graniczna powinna podlega c policji Polski nie stac na utrzymywanie ustroju totalitarnego. Obecnej premier mówie ze nie własciwie postepuje etaci trzeba dodatkowe dla ksieży rzymsko-katolickich stowrzyć
Plusów: 4 Gość 01.05.2017 13:44
Niezalogowany użytkownik Pani premier, prosze pamiętać: żadnych islamskich imigrantów nie przyjmować- w trosce o bezpieczeństwo Polaków!

wszystkie komentarze >