107,6 FM

Na Odrze trwają poszukiwania młodego mężczyzny

Policja i straż pożarna poszukuje 21-letniego mężczyzny, który wskoczył do Odry - poinformowała Patrycja Kaszuba z komendy powiatowej policji w Brzegu.

W sobotę około godziny trzeciej nad ranem policja otrzymała informację o dwóch młodych osobach, które widziano w nurcie przepływającej przez miasto Brzeg Odry. Przybyli na miejsce policjanci znaleźli w wodzie 17 letnią dziewczynę. "Nastolatka trzymała się przybrzeżnych krzaków i usiłowała wydostać się z wody. Na szczęście policjanci usłyszeli jej wołanie o pomoc. Wyziębioną dziewczynę przewieziono do szpitala w Brzegu" - powiedziała PAP Kaszuba.

Trwają poszukiwania 21-letniego mężczyzny, który według świadków wskoczył także do wody. " Znamy już tożsamość tego mężczyzny. Poszukiwania prowadzimy wspólnie z grupą strażaków zarówno w rzece jak i wśród jego rodziny i znajomych. Przyjmujemy, że nadal jest w rzece. Powiadomiliśmy służby z Oławy w województwie dolnośląskim. Niezależnie od poszukiwań prowadzimy działania w celu ustalenia okoliczności, w jakich ta dwójka osób znalazła się w rzece" - powiedziała Kaszuba.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama