publikacja 30.05.2017 08:07
W trumnie dowódcy Wojsk Specjalnych gen. Włodzimierza Potasińskiego znajdowały się szczątki jego i czterech innych osób - podał dziś "Fakt". Wczoraj dziennik ten ujawnił, że w trumnie innej ofiary katastrofy smoleńskiej, gen. Bronisława Kwiatkowskiego, znaleziono fragmenty ciał 8 osób.
Informacje dotyczące ojca potwierdziła gazecie córka gen. Potasińskiego.
Prokuratura potwierdziła wczoraj, że w trumnie gen. Kwiatkowskiego znajdowały się szczątki innych osób.
Dziś rzeczniczka Prokuratury Krajowej Ewa Bialik przyznała, że w trumnie gen. Potasińskiego znajdowały się szczątki innych osób. Pytana o inne nieprawidłowości, jakie stwierdzono podczas dotychczasowych ekshumacji, zapowiedziała, że "informacje zostaną dziennikarzom przekazane na briefingu, wkrótce".
Dzięki ekshumacjom już wcześniej ustalono, że w dwóch przypadkach doszło do zamiany ciał i mylnego pochowania (Anna Walentynowicz, Ryszard Kaczorowski).
redakcja@radioem.pl
tel. 32/ 608-80-40
sekretariat@radioem.pl
tel. 32/ 251 18 07