107,6 FM

Papież wyraża bliskość z narodem Hiszpanii

Papież Franciszek modli się za ofiary zamachu w Barcelonie i wyraża bliskość z narodem hiszpańskim - oświadczył w czwartek rzecznik Watykanu Greg Burke.

"Ojciec Święty z wielkim niepokojem przyjął to, co dzieje się w Barcelonie. Papież modli się za ofiary tego zamachu i pragnie wyrazić swą bliskość z całym narodem hiszpańskim, szczególnie z rannymi oraz rodzinami ofiar" - brzmi komunikat rzecznika opublikowany przez biuro prasowe Watykanu.

W czwartek po południu furgonetka wjechała na chodnik w centrum Barcelony, potrącając kilkadziesiąt osób; są zabici i ranni. Policja potwierdziła, że doszło do ataku terrorystycznego.

« 1 »
 • Gość
  18.08.2017 10:01
  Ja powiem więcej, należy potępić czyny zamachowców.
  doceń 5
 • wb
  18.08.2017 10:59
  A za chwilę powie żeby wpuszczać uchodźców
  doceń 5
 • Galador
  18.08.2017 13:04
  Papież wyraża bliskość i pewnie dalej twierdzi, że każda parafia powinna przyjąć imigrantów...
  doceń 5
 • Gość
  18.08.2017 19:28
  Przecież to papież Franciszek wraz z Merkel najbardziej ukochali islamskich imigrantów...słowa o bliskości brzmią conajmniej dziwnie
  doceń 5

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama