107,6 FM

Droga na piekarską pielgrzymkę

Już w niedzielę kolejna żeńska pielgrzymka do Piekar Śląskich. Ze względu na utrudnienia w ruchu drogowych na trasie Katowice – Bytom, pątniczki proszone są o wybranie alternatywnej trasy.

 

Droga na piekarską pielgrzymkę   PIELGRZYMKA KOBIET I DZIEWCZĄT DO MATKI BOSKIEJ PIEKARSKIEJ N/Z GRUPA Z PAR PW SW DUCHA Z BYTKOWA FOTO:HENRYK PRZONDZIONO/GOSC NIEDZIELNY HENRYK PRZONDZIONO Śląska drogówka apeluje by pielgrzymki autokarowe kierowały się na autostradę A1 i zjazd Piekary Śląskie – Bytom. Pielgrzymki piesze i samochodowe powinny jechać przez Siemianowice Śląskie i wybierać trasę DK 94. Utrudnienia czekają kierowców również w samych Piekarach. Przypomina Dariusz Dobrzyński z piekarskiej Komendy Miejskiej Policji.

Zamknięte drogi, czy też zmieniona organizacja ruchu - takie niespodzianki kierowcy w najbliższa niedzielę w Piekarach też mogą spotkać.

Piekarscy policjanci podkreślają również, że im bliżej wzgórza zaparkujemy swój samochód… tym dłużej będzie trzeba stać w korkach w drodze powrotnej.

« 1 »

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama