Droga na piekarską pielgrzymkę

dodane 18.08.2017 19:10

Marcin Iciek

Już w niedzielę kolejna żeńska pielgrzymka do Piekar Śląskich. Ze względu na utrudnienia w ruchu drogowych na trasie Katowice – Bytom, pątniczki proszone są o wybranie alternatywnej trasy.

 

PIELGRZYMKA KOBIET I DZIEWCZĄT DO MATKI BOSKIEJ PIEKARSKIEJ

N/Z GRUPA Z PAR PW SW DUCHA Z BYTKOWA

FOTO:HENRYK PRZONDZIONO/GOSC NIEDZIELNY   HENRYK PRZONDZIONO PIELGRZYMKA KOBIET I DZIEWCZĄT DO MATKI BOSKIEJ PIEKARSKIEJ N/Z GRUPA Z PAR PW SW DUCHA Z BYTKOWA FOTO:HENRYK PRZONDZIONO/GOSC NIEDZIELNY Śląska drogówka apeluje by pielgrzymki autokarowe kierowały się na autostradę A1 i zjazd Piekary Śląskie – Bytom. Pielgrzymki piesze i samochodowe powinny jechać przez Siemianowice Śląskie i wybierać trasę DK 94. Utrudnienia czekają kierowców również w samych Piekarach. Przypomina Dariusz Dobrzyński z piekarskiej Komendy Miejskiej Policji.

Zamknięte drogi, czy też zmieniona organizacja ruchu - takie niespodzianki kierowcy w najbliższa niedzielę w Piekarach też mogą spotkać.

Piekarscy policjanci podkreślają również, że im bliżej wzgórza zaparkujemy swój samochód… tym dłużej będzie trzeba stać w korkach w drodze powrotnej.

«« | « | 1 | » | »»