107,6 FM

Popatrzą na siebie w różnych lustrach

W najbliższą sobotę w jezuickim Centrum Theotokos w Gliwicach rozpoczynają się warsztaty dla kobiet. Są jeszcze wolne miejsca.

Warsztaty „Kobieta na współczesnej karuzeli życia - początek naszej drogi w poznawaniu siebie” poprowadzi Patrycja Wnuk. Pierwsze spotkanie, o komunikacji między kobietami i pełnionych przez nie rolach, odbędzie się 9 września.

- Wiele już powiedziano i napisano w kwestii kobiecości, siły kobiet oraz ich słabości. I nadal pozostaje przestrzeń, aby o tym rozmawiać - uważa Patrycja Wnuk, która jest trenerem biznesu, coachem, doradcą rozwoju zawodowego i wizerunku.

Warsztaty te są dla kobiet, które chcą „przyjrzeć się sobie w różnych lustrach”. - Kobiety to istoty, które są ciekawe świata. Pełnią w życiu wiele ról, dokonują wyborów, podejmują decyzje. Postawy i zachowania, jakie przyjmują, mają określone konsekwencje - mówi prowadząca warsztaty. - Świadomość siebie, swoich mocnych i słabych stron, swoich wartości i emocji, ról, jakie pełnimy w życiu, czy też w jakie wchodzimy mniej czy bardziej świadomie, stereotypów, które niekiedy mocno ograniczają kobiety w drodze do samorozwoju, realizacji marzeń i budowania swojego wizerunku - to tylko niektóre zagadnienia, nad którymi pracujemy na warsztatach - wyjaśnia, dodając, że w konsekwencji tej pracy nad sobą niewiele już potrzeba wysiłku, aby to, co wewnętrzne, uzupełnić tym, co zewnętrzne, czyli ubiorem, makijażem, itd.

Zajęcia mają formę warsztatowo-ćwiczeniową. Comiesięczne spotkania odbywają się w soboty od 9.00 do 14.00, i potrwają do kwietnia. Podejmowane będą m. in. takie tematy, jak: "Kim jestem - to kwestia wyboru", "Świat stylizacji - makijaż, ubiór, krój…", "Decyduję za siebie i o sobie", "Emocje - wulkan do okiełznania".

Informacje i zapisy: theotokos.org.pl, e-mail: ckid.theotokos@gmail.com, tel. 797 907 741.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama