107,6 FM

Zaczynasz studia? To coś dla ciebie

Od wtorku studenci pierwszego roku mogą kupić w Kolejach Śląskich specjalne bilety miesięczne za... złotówkę.

To akcja "Studenciak" skierowana do studentów pierwszego roku studiów. Mówi Michał Wawrzaszek, rzecznik prasowy Kolei Śląskich.

- Chcemy nakłonić żaków do tego, aby na początku roku akademickiego sprawdzili, czy podróż koleją jest dla nich atrakcyjną formą dotarcia na uczelnię. Zainteresowani będą mogli przekonać się, że rezygnacja z auta może oznaczać nie tylko zaoszczędzenie paru złotówek, ale także oszczędzenie sobie stania w korkach lub szukania miejsc na zatłoczonych parkingach pod uczelniami. Mamy nadzieję, że testy wypadną na tyle dobrze, że grono studentów zostanie z nami na kolejne miesiące, a nawet lata - dodaje Michał Wawrzaszek.

Bilet przez platformę SkyCash można kupić do 31 października. Ważny jest wyłącznie z dowodem osobistym i zaświadczeniem o przyjęciu na studia.

Akcja "Studenciak" to element trwającego w Kolejach Śląskich "Roku Studenta".

Celem jesiennych działań promocyjnych Kolei Śląskich jest zachęcenie studentów do podróżowania pociągami.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama