Porywane, gwałcone i zmuszane do aborcji

dodane 03.10.2017 09:49

MG /Christian Post

Zakładniczki ISIS o traumatycznych przeżyciach.

Bojówkarze ISIS uciekając z Ar-Rakka w Syrii pozostawili za sobą niewolnice seksualne. Dwóm nastolatkom udało się wrócić do domów. Obie opowiedziały "The Times" o swoich traumatycznych przeżyciach.

Jak informuje portal Christian Post dwie dziewczynki Helin (aktualnie 15 lat) i Takoshin (14 lat) zostały porwane przed trzema laty przez terrorystów z Państwa Islamskiego, a następnie sprzedane jako niewolnice seksualne. 

Takoshin została kupiona i sprzedana dziesięć razy. Opiekowała się też rocznym jazydzkim chłopcem, którego rodzice zostali zabici przez Państwo Islamskie. Teraz dziecko skończyło 4 lata. Dziewczynka ma nadzieję, że rodzina zgodzi się, by mógł z nią pozostać. Sama nazywa siebie jego "mamą".

Helin w zeszłym roku trzykrotnie była zmuszana do aborcji, wielokrotnie była gwałcona. Jej oprawca zginął w nalocie. - Dziękuję Bogu, że nie żyje. Teraz chcę zobaczyć moją rodzinę - mówi w wywiadzie. 

Podobnych i wstrząsających historii jest więcej. W lipcu jazydzka dziewczynka, która uciekła swoim oprawcom, opowiedziała BBC, że była gwałcona codziennie przez sześć miesięcy.

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA, DZIECI, ISIS, NIEWOLNICE, PAŃSTWO ISLAMSKIE

Przeczytaj komentarze | 4 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 1 Gosc 06.10.2017 10:03
Niezalogowany użytkownik Tym konkretnym? Te konkretnie dwie kobiety nas proszą? Czy może jednak ich oprawcy udają biedne ofiary i próbują nas napaść?
Plusów: 0 a 05.10.2017 18:29
Niezalogowany użytkownik a wy odmowiliscie i odmawiacie takim kobietom schronenia w Polsce nazywajac je nachodzcami.Nie wstyd wam?
Plusów: 3 PanGoladkin 03.10.2017 14:18
Niezalogowany użytkownik Dokładnie, tak samo jak nazizm i komunizm. Ale to by doprowadziło do jeszcze większego rozlewu krwii, sytuacja patowa, może ją rozwiązać tylko Bóg.
Plusów: 21 gosc 03.10.2017 10:06
Niezalogowany użytkownik Islam to barbarzyńska ideologia. Powinna byc zdelegalizowana.

wszystkie komentarze >

Reklama