eMkowa pieluszka dla maluszka w Chorzowie [ZDJĘCIA]

dodane 13.03.2018 16:36

Joanna Wyleżoł/Justyna Stolfik-Binda /Radio eM

zobacz galerię 

Było jak zawsze! Wspaniale! Dziękujemy, że byliście z nami.

eMkowa pieluszka dla maluszka w Chorzowie   Radio eM eMkowa pieluszka dla maluszka w Chorzowie Kolejna eMkowa pieluszka dla maluszka za nami. Tym razem gościliśmy ze studiem Radia eM w Chorzowie. Wśród mieszkańców szukaliśmy inspiracji do pomagania. Chorzowianie opowiadali jak i komu pomagają. W studio Radia eM nie zabrakło także gościć. Byli członkowie i wolontariusze Towarzystwa Ochrony Praw i Godności „Wyspa”, chorzowscy działacze Domu Aniołów Stróżów, przedstawiciel Stowarzyszenia Twórców Sztuki i Rękodzieła Artystycznego Wspomagającego Misje „Nazaret” oraz wolontariusze chorzowskiego hospicjum. O tym jak biznes łączyć z pomaganiem opowiadał też dyrektor AKS Chorzów ( gdzie mieściło się nasze studio), Paweł Rożnowski. Dziś nasze studio w Chorzowie odwiedziła m. in. Klara z Mikołowa, która słucha Radia eM i postanowiła wspierać dziennikarzy własnym mikrofonem - za prezent bardzo dziękujemy.

Klara z Mikołowa zrobiła Radiu eM w prezencie mikrofon   Radio eM Klara z Mikołowa zrobiła Radiu eM w prezencie mikrofon

Nie zabrakło również okazji do realnej pomocy innym. Wiele osób przyniosło jednorazowe pieluszki dla dzieci samotnych matek, z ubogich rodzin oraz dzieci ocalonych od aborcji. Potrzeby są ogromne, dlatego każda ilość pieluszek jest mile widziana. Kto nie zdążył dziś. Może spróbować za tydzień. Studio Radia eM 20.03.18 stanie w CH PLATAN w Zabrzu. Pieluchy można też przynosić do siedziby Radia eM do 25 marca. Zachęcamy słuchaczy do włączenia się w pomoc. Partnerem akcji jest Izba Rzemieślnicza w Katowicach, która ufundowała pieczywo.

«« | « | 1 | » | »»