Poseł Pięta zawieszony w prawach członka partii i klubu PiS

dodane 04.06.2018 15:08

PAP |

Poseł Stanisław Pięta został zawieszony w prawach członka partii i klubu PiS; będzie także wycofany z prac komisji śledczej ds. Amber Gold oraz komisji ds. służb specjalnych - poinformowała w poniedziałek rzeczniczka ugrupowania Beata Mazurek.

Poseł Pięta zawieszony w prawach członka partii i klubu PiS   PAP/Marcin Obara Stanisław Pięta

"Poseł Stanisław Pięta zawieszony w prawach członka partii i klubu PiS. S. Pięta będzie także wycofany z prac komisji śledczej ds. Amber Gold oraz komisji ds. służb specjalnych" - podała Mazurek na Twitterze.

W minionym tygodniu dziennik "Fakt" napisał, że poseł Stanisław Pięta miał romans i według gazety obiecywał swojej kochance m.in. załatwienie pracy w PKN Orlen. Według "Faktu" Pięta miał poznać tę kobietę podczas 7. rocznicy katastrofy smoleńskiej 10 kwietnia 2017 roku. Poseł, odnosząc się do tych doniesień, ocenił, że jest to atak na jego osobę. W rozmowie z "Super Expressem" podkreślił, że "nie załatwiał" opisanej przez gazetę kobiecie żadnej pracy w Orlenie.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| PAP, PARTIE, PIS

Przeczytaj komentarze | 14 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 maryja! 05.06.2018 12:36
Niezalogowany użytkownik Czym innym jest powołanie w służbie zagranicznej, a czym innym nabór w drodze konkursu, ale prawo zostałoby złamane gdyby odniósł korzyści majątkowe (płatna protekcja, korupcja). A jeżeli np. poseł zasugerował tej pani, żeby stanąć do konkursu to jaka by to była płatna protekcja? Widzę tutaj raczej casus Davida Petraeusa bardziej niż korupcję. Jednak lepiej niech PiS to wyjaśni, żeby wszyscy ci którzy zamierzają starać się o pracę po znajomości wiedzieli czym różni się od nich korupcja i nepotyzm. To że ktoś tylko pyta się polityka o pracę to nie oznacza, że to już korupcja. To należy raz na zawsze wyjaśnić, żeby nie można było bezpodstawnie politykowi zarzucać korupcji. Myślę jednak, że Fakt chciał zarzucić Pięcie coś innego.
Plusów: 4 THRU 05.06.2018 11:37
Właśnie! Czy ONA nie mogła się inaczej ubierać, mówić zachowywać, żeby nie kusić pana POSŁA. Uważam, że należy JAJ wyłupać oko! A tak na poważnie GOŚĆ'u wydrukuj sobie ten komentarz, zamknij się z nim w pokoju i czytaj tak długo, aż zrozumiesz te brednie ... a potem proponuję przeprosić.
Plusów: 6 nick 05.06.2018 08:30
Niezalogowany użytkownik taaa, ... a pan poseł niewinny, bo to kochanka zmuszała go do romansu, a on zapomniał, że jest żonaty...
Plusów: 0 gość 05.06.2018 07:59
Niezalogowany użytkownik Pomijając to, czy opisane zdarzenia są prawdziwe, to tylko pokazuje, że wystarczy napisać oszczerczy i kłamliwy artykuł w brukowcu, oskarżyć niesłusznie o gwałt, molestowanie, pedofilię, korupcję itp. by komuś zniszczyć życie i karierę. Nawet jeśli osoba oczerniona wygra proces w sądzie i zostaje oczyszczona z zarzutów i otrzyma odszkodowanie, to i tak potem "smród" zostaje. Inną sprawą jest też druga strona, czyli tak kobieta, z którą pan poseł miał romans. Czy ona była ślepa i nie wiedziała o tym, że on jest żonaty i nie powinna z nim romansować? Pewnie wiedziała, ale z wyrachowania dalej ciągnęła ten romans.

wszystkie komentarze >

Sponsorowane

AutoCZESCIonline24.pl