107,6 FM

Trump: Z powodu "głupoty USA" relacje z Rosją "nigdy nie były gorsze"

"Wiele lat głupoty USA" spowodowało, że relacje Stanów Zjednoczonych z Rosją "nigdy nie były gorsze" - ocenił w poniedziałek amerykański prezydent Donald Trump. Wczesnym popołudniem w Helsinkach mają odbyć się jego rozmowy z przywódcą Rosji Władimirem Putinem.

"Z powodu wielu lat lekkomyślności i głupoty USA nasze relacje z Rosją NIGDY nie były gorsze (...)" - napisał na Twitterze amerykański prezydent.

We wcześniejszym wpisie Trump ocenił, że zakończony w czwartek szczyt NATO był "świetny" i zapewnił, że Sojusz jest "teraz silny i bogaty".

Na wczesne godziny popołudniowe w Helsinkach zaplanowane są rozmowy między prezydentami USA i Rosji. Zapowiadając szczyt w stolicy Finlandii Biały Dom wskazał, że przywódcy omówią relacje pomiędzy USA i Rosją i kwestie dotyczące bezpieczeństwa. Strona rosyjska zapowiadała, że tematem rozmów Putina z Trumpem będą relacje obu krajów i główne problemy międzynarodowe.

« 1 »
 • Brodaty Sokrates
  16.07.2018 12:38
  Spotkanie dwóch kolegów którzy chcą rządzić światem. Unia Europejska Trumpowi nie pasuje, Chiny podobnie.Trumpowi zależy by świat miał dwa bieguny.Tylko Rosja lub USA. A reszta krajów to lennicy który kupują broń od USA lub Rosji.Trump to średni polityk,za to świetny biznesmen.
 • Jarosław_Dobrowolski
  16.07.2018 13:36
  A ja cieszę się, że panowie Trump i Putin rozmawiają ze sobą. Każdy z nich reprezentuje przecież interesy swojego kraju. To dobry prognostyk, trzeba te spotkanie otoczyć modlitwą. Pozdrawiam.
  doceń 5
 • krut00
  16.07.2018 17:02
  ...rozmawiają ze sobą.... Szkoda tylko że nie mogą (potrafią?) tego robić otwarcie. Wielu ludziom otworzyły by się wtedy oczy.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama