107,6 FM

Nowy wicewojewoda śląski

Premier powołał na to stanowisko Piotra Kołodziejczyka. Zastąpi Mariusza Trepkę, który został posłem na Sejm RP z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Do tej pory Piotr Kołodziejczyk był wiceburmistrzem Gminy i Miasta Koziegłowy. Jest absolwentem Akademii Rolniczej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Był radnym powiatu myszkowskiego oraz przewodniczącym komisji rewizyjnej powiatu. W przeszłości pracował w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Wcześniej nowy wicewojewoda był asystentem i dyrektorem biura eurodeputowanej Jadwigi Wiśniewskiej z PiS, gdy ta zasiadała jeszcze w polskim parlamencie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama