107,6 FM

Napastnik zastrzelił 5 osób, po czym popełnił samobójstwo

Niezidentyfikowany mężczyzna zastrzelił w środę czasu lokalnego w amerykańskim mieście Bakersfield, w południowej części Kalifornii, pięć osób, po czym popełnił samobójstwo - podała tamtejsza policja. Strzelanina rozpoczęła się w siedzibie firmy transportowej.

Pierwszą ofiarą napastnika była jego żona. Następnie sprawca, również w siedzibie firmy, zastrzelił innego mężczyznę. Później napastnik gonił kolejnego mężczyznę z przedsiębiorstwa, po czym śmiertelnie go postrzelił przed pobliskim sklepem sportowym. Dwie kolejne osoby sprawca zabił nieco później, w budynku mieszkalnym.

Następnie zabrał samochód kobiecie z dzieckiem, a gdy w jego pobliżu pojawiła się policja, popełnił samobójstwo.

Jak poinformował szeryf hrabstwa Kern Donny Youngblood, władze starają się ustalić przyczyny zdarzenia. Na razie nie podano tożsamości ofiar. Podano za to, że kobieta, której sprawca zabrał samochód, nie odniosła żadnych obrażeń; nie ucierpiało także jej dziecko.

« 1 »
 • Adam Adamiec
  13.09.2018 07:44
  Czy ta informacja musi ukazywać się na tym portalu? nawet dla brukowców jest to nie warte wzmianki. Brakuje tematów religijnych? albo portal ma za mało dziennikarzy i musi to sensacjami wypełniać z innych mediów.
  doceń 6
 • tadeuszogorek
  13.09.2018 07:59
  Po co komu ta informacja na portalu katolickim?
 • gość
  13.09.2018 13:20
  Trwa jakaś akcja trollowania Gościa Niedzielnego, polegająca na wytykaniu każdej podanej tam informacji nie mającej ścisłego związku z wiarą. Otóż GN to "Tygodnik katolicki", nie "tygodnik o Kościele katolicyźmie". Inaczej mówiąc - periodyk informacyjno-kulturalny reprezentujący światopogląd katolicki. I tyle.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama