107,6 FM

23.09.18 Problem ze sznurówkami

Dzieci potrafią obsłużyć smartfon, tablet, komputer, a nie potrafią zawiązać sznurowadeł.

23.09.18 Problem ze sznurówkami   FOTO:HENRYK PRZONDZIONO/GOSC NIEDZIELNY HENRYK PRZONDZIONO Jak to wpłynie na ich osobowość w przyszłości, jak sobie będą radzić w życiu, skoro nie mają wyuczonych odpowiednich kompetencji? Sytuację próbuje ratować Parlament Europejski, który przynagla szkoły do uczenia dzieci 8 podstawowych kompetencji. Jakich i jakie one mają znaczenie dla młodego pokolenia?

Dlaczego zaczynamy od zera, gdzie podziały się nasze umiejętności rodzicielskie :

Z czym dzieci mają dziś największy problem?

Czy jesteśmy wstanie naprawić błędy wychowawcze?

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

W 4 oczy - magazyn psychologiczny

 W 4 oczy - magazyn psychologiczny  

"W 4 oczy" mówimy o problemach trudnych, sytuacjach, z którymi nie umiemy sobie poradzić i szukamy pomocy specjalistów: psychologów i psychoterapeutów, z którymi w każdą niedzielę o 20.00 rozmawia Katarzyna Podsiadło.

Programy