107,6 FM

17.02.19 Złapany w sieci

Młody człowiek może zginąć. Złapany w sieci może się już z nich nie wyzwolić.

17.02.19 Złapany w sieci   Dr Urszula Koszutska psycholog Najgorsze jest to, że często jeszcze sami rodzice nie zdają sobie sprawy z tego, że ich podopieczny jest zagrożony ceberprzemocą. Chociaż coraz więcej się o tym mówi i piszę, to nadal otwieramy my rodzice szeroko usta, kiedy dowiadujemy się, jak groźny może być internet.

Psycholog Urszula Koszutska dyrektor Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej z Zabrza przestrzega rodziców przed tym, co może być groźne dla młodego człowieka.

Jak więc mądrze korzystać z internetu i jak nauczyć dzieci tego właśnie - podpowiadamy:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

W 4 oczy - magazyn psychologiczny

 W 4 oczy - magazyn psychologiczny  

"W 4 oczy" mówimy o problemach trudnych, sytuacjach, z którymi nie umiemy sobie poradzić i szukamy pomocy specjalistów: psychologów i psychoterapeutów, z którymi w każdą niedzielę o 20.00 rozmawia Katarzyna Podsiadło.

Programy