107,6 FM

02.06.19. Idealne dziecko

Czy takie dziecko w ogóle istnieje?

02.06.19. Idealne dziecko   Dr Urszula Koszutska psycholog

Nie, mówi dr Urszula Koszutska psycholog. Ale istnieją dzieci, z które mądrze prowadzone będą posłuszne.

Karać, czy chwalić? Odwieczne pytanie, na które nie potrafimy jednoznacznie odpowiedzieć.

Recepta na dobre wychowanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • Beata
    22.06.2019 09:09
    Nie ma idealnych dzieci jak nie ma idealnych rodziców. U mnie to sport bardzo pomaga nawiązywać relacje i budować zaufanie. Wszyscy uwielbiamy rowery i to jest nasze hobby. Nawet już nasz 2 latek to na biegowym toyz pomyka. Myślę,że za rok to już we 4 będziemy trasy robić na rowerach.Nie ma nic lepszego niż rodzinne wycieczki i po prostu bycie razem.
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

W 4 oczy - magazyn psychologiczny

 W 4 oczy - magazyn psychologiczny  

"W 4 oczy" mówimy o problemach trudnych, sytuacjach, z którymi nie umiemy sobie poradzić i szukamy pomocy specjalistów: psychologów i psychoterapeutów, z którymi w każdą niedzielę o 20.00 rozmawia Katarzyna Podsiadło.

Programy