107,6 FM

03.03.19 Mały geniusz, czy wielki przegrany

Przedszkolak nie powinien czytać, nie powinien liczyć, dać mu święty spokój.

03.03.19 Mały geniusz, czy wielki przegrany   Przedszkolacy ks. Zbigniew Niemirski /Foto Gość ks. Zbigniew Niemirski /Foto Gość W to miejsce zabawa, ruch i kontakt z dziećmi - to je najlepiej, również intelektualnie rozwinie. Psychologia przedszkolaka o tym w audycji:

Małgorzata Spendel psycholog i logopeda z Regionalnego Ośrodka Metodyczno - Edukacyjnego Metis w Katowicach od dawna alarmuje: "nie dawajcie dzieciom w przedszkolu kart pracy do rozwiązywania, niech się raczej bawią"

I jeszcze garść porad dla rodziców.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

W 4 oczy - magazyn psychologiczny

 W 4 oczy - magazyn psychologiczny  

"W 4 oczy" mówimy o problemach trudnych, sytuacjach, z którymi nie umiemy sobie poradzić i szukamy pomocy specjalistów: psychologów i psychoterapeutów, z którymi w każdą niedzielę o 20.00 rozmawia Katarzyna Podsiadło.

Programy