107,6 FM

Zbiórka już trwa

12. edycja akcji "Podaruj znicz na Kresy".

Zbiórka zniczy, które zostaną zapalone na grobach rodaków za wschodnią granicą, potrwa do 17 października. Zawiezione zostaną one i zapalone z okazji Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego na starych kresowych nekropoliach w Borysławiu, Chmielnickim, Drohobyczu, Lwowie, Rudkach, Samborze, Stryju, Truskawcu i miejscach narodowej pamięci w województwie lwowskim.

Akcję co roku organizuje Górnośląski Oddział Stowarzyszenia "Wspólnota Polska".

Znicze można przynosić do siedziby bytomskiego Biura Organizacji Pozarządowych przy Rynku 26/5 (IV piętro z windą) od poniedziałku do piątku od 10.00 do 15.00. Więcej informacji pod nr. tel. 32 388 33 47. Finał akcji odbędzie się 17 października o 11.00.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama