107,6 FM

 • pn
  27.09.2018 12:32
  "Przez pryzmat młodzieży i rodziny najlepiej zrozumie się Kościół" - przecież to jest zdanie kompletnie bez sensu.
  doceń 6
 • nicki
  27.09.2018 15:29
  A co zrobiono ze sprawą oskarżeń o molestowanie, które zgłaszał dwa lata temu dominikanin o.Adam Wyszyński? Domyślam się że nic, bo ofiara nie podpada pod ochronę, gdyż nie jest ani dzieckiem, ani młodzieżą. Jednak problem jest palący również z tego względu, że wierni nie mogą mieć zaufania do osób duchownych, które wykazują lekceważenie do Bożych przykazań i zasad. Grzech w sferze moralności sprzyja błędom pasterskim i doktrynalnym.
  doceń 3
 • Gosc
  27.09.2018 15:32
  Zamiast uczciwego uderzenia się w piersi jest głaskanie się nawzajem po główkach, że niby wszystko jest cacy, a Kościół sam siebie stawia za wzór postępowania z problemem pedofilii. Nie przekonuje mnie ten komunikat.
  doceń 3
 • Tomaszszcz
  27.09.2018 15:50
  Czy kuria szczecińska przeprosi ?od tylu lat cisza! WSTYD! Arcybiskupie Dzięgo przeproś !
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama