107,6 FM

Tragiczny pożar w Mucharzu

Jedna osoba zginęła w pożarze, który we wtorek strawił drewniany dom mieszkalny w Mucharzu. Przyczyna tragedii na razie jest nieznana - poinformował rzecznik wadowickiej straży pożarnej st. kpt. Łukasz Drylski.

Ogień pojawił się nad ranem. Przed godz. 5 rano sąsiedzi poinformowali strażaków, że płonie dom, w którym może być mężczyzna ze złamaną nogą.

Gdy ratownicy przyjechali na miejsce ogień obejmował już cały budynek. Akcję ratunkową utrudniał częściowo zawalony dach. "Po wejściu do budynku strażacy znaleźli zwęglone zwłoki człowieka" - powiedział Drylski.

W akcji ratowniczej uczestniczyło sześć zastępów strażaków; dwa zawodowej straży pożarnej z Wadowic i Suchej Beskidzkiej, a także ochotnicy z Mucharza, Jaszczurowej, Jaroszowic i Kozińca.

Przyczyna pożaru jest nieznana. Bada ją prokuratura rejonowa w Wadowicach.

« 1 »
TAGI:

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama