107,6 FM

Kontrkandydaci Damiana Bartyli

W Radiu eM zaprezentowaliśmy sylwetki i pomysły rywali Damiana Bartyli w walce o posadę prezydenta Bytomia.

Kontrkandydaci Damiana Bartyli   Mariusz Janas, kandydat na prezydenta Bytomia (PiS) Pierwszym z nich jest Mariusz Janas, obecny przewodnicy Rady Miejskiej w Bytomiu i kandydat z szeregów Prawa i Sprawiedliwości. Mariusz Janas, w rozmowie z reporterem Radia eM, krótko odniósł się do wywiadu prezydenta Bartyli w dzisiejszej (15.10.) "Rozmowie Poranka".

Kontrkandydaci Damiana Bartyli   Mariusz Wołosz, prezydent Bytomia O fotel prezydenta Bytomia ubiega się również Mariusz Wołosz. To wspólny kandydat Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej, czyli Koalicji Obywatelskiej. Radny bytomskiej Rady Miejskiej a zawodowo manager i dyrektor Szpitala nr 2 w Mysłowicach. Mariusz Wołosz również odniósł się do sukcesów mijającej kadencji, jakie wymieniał rano na naszej antenie prezydent Bartyla.

Kontrkandydaci Damiana Bartyli   Andrzej Wężyk, kandydat na prezydenta Bytomia (Stowarzyszenie "Wspólny Bytom") Kolejnym kandydatem jest Andrzej Wężyk ze Stowarzyszenia "Wspólny Bytom". Radnym jest od 2006 roku a w Radzie Miasta pełnił również funkcję przewodniczącego. Zawodowo związany z górnictwem, pracował również jako ratownik. Dlaczego to on powinien rządzić Bytomiem?

Kontrkandydaci Damiana Bartyli   Andrzej Panek, kandydat na prezydenta Bytomia (KWW Andrzeja Panka) W wyścigu prezydenckim udział bierze również Andrzej Panek. Startuje on z własnego komitetu wyborczego. W swojej karierze samorządowej był już wiceprezydentem miasta a obecnie jest prezesem Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Z naszym reporterem podzielił się swoją wizją miasta.

Wybory już 21 października.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama