107,6 FM

O. Adam Szustak OP będzie głosił rekolekcje w Gliwicach

Odbędą się w dniach od 14 do 18 listopada. Znamy już dokładny plan.

Dominikanin znany m.in. ze swojej kaznodziejskiej działalności w internecie oraz popularnych konferencji dla młodzieży poprowadzi rekolekcje w parafii NMP Matki Kościoła na gliwickim osiedlu Sikornik. Zostaną zorganizowane przed 25. rocznicą poświęcenia świątyni.

Przez pięć dni - od 14 do 18 listopada - o. Szustak będzie głosił słowo Boże podczas Mszy św. o godz. 8.00 i 18.30. Ponadto każdego dnia po wieczornej Mszy św. (ok. godz. 19.45) będą odbywać się nabożeństwa lub konferencje i rozmowy skierowane dla różnych grup.

W środę - nauczanie dla małżonków i rodziców. W czwartek - nabożeństwo i modlitwa o uzdrowienie. W piątek - nauczanie dla młodzieży i studentów. W sobotę - forum z pytaniami i odpowiedziami.

Dodatkowo w sobotę o 10.00 zostanie odprawiona Msza święta z nauczaniem dla chorych oraz wdów i wdowców.

Ostatniego dnia, w niedzielę o 9.00, dziękczynnej Mszy św. w 25. rocznicę poświęcenia kościoła będzie przewodniczył biskup gliwicki Jan Kopiec.

Szczegóły dostępne są na stronie parafii. A działalność o. Adama Szustaka OP można śledzić na kanale Langusta na palmie na YouTubie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama