107,6 FM

 • mjc
  18.11.2018 15:02
  Najtrudniej właśnie ludziom przyjąć postawę pokory wobec woli Boga, a gdzieś wewnętrznie czuję że tylko taka postawa przynosi cudowne działanie. Raz tego w życiu doświadczyłem. Raz odpowiedziałem Bogu "Niech będzie wola Twoja" w największym kryzysie swego życia, mówiąc to czułem strach,rezygnację,bezsilność. Nie poprosiłem o nic, tylko powiedziałem, "Niech będzie wola Twoja", i wiele łask na mnie później spłynęło.
  doceń 10
 • T
  18.11.2018 17:09
  A co po czwartym czy piątym dziecku? Wtedy trudniej już o 'otwartość na nowe życie'. Ile Ci Państwo mają dzieci?
 • gosc
  18.11.2018 17:25
  "Przyjemność seksualna płynąca z reakcji narządów rozrodczych ma sens tylko w małżeństwie gotowym przyjąć poczęte dziecko, niekoniecznie aktualnie je planującym."

  Wychodzi na to, że na emeryturze to już nie wolno odczuwać przyjemności z seksu, bo fizycznie nie da się już spłodzić potomstwa ;)
 • Dremor
  19.11.2018 11:53
  "Przyszła do nas para, która od progu mówiła: Nie chcemy in vitro"

  Sądzę, że większym wyzwaniem byłaby para, która chce in-vitro, a nie taka, co z góry tę metodę odrzuca. Przekonywanie przekonanych to żaden wyczyn.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama